Czy plastry na odchudzanie można kupić w aptece?

efekt odchudzania

Odchudzanie to bardzo częsty temat pojawiający się nie tylko w rozmowach między przyjaciółkami, ale też w pismach kobiecych i na forach tematycznych. Każdy szuka najlepszego sposobu na szczupłą, zgrabną sylwetkę, ale niestety, nie jest to wcale taka łatwa sprawa.

Nie daj się zwieść!

W Sieci pojawia się coraz więcej stron internetowych poświęconych tematowi różnych diet, które mają za kilka dni sprawić, że stracimy kilka kilogramów. Co więcej, bez żadnego większego wysiłku! Kolejna czerwona lampka powinna się zaświecić wtedy, gdy czyta się, że zażywając suplementy diety, np. spalacze tłuszczu czy różne mieszanki ziołowe itd., można za niedługi czas cieszyć się talią osy. Owszem, są to preparaty, które mogą w jakiś sposób pomagać w czasie odchudzania, ale nie zlikwidują nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zawarte w nich aktywne składniki, najczęściej roślinne, mogą dodawać energii, hamować apetyt i odżywiać organizm dzięki zawartości takich substancji, jak wyciągi i ekstrakty roślinne. Nie sprawią jednak cudu i nie zastąpią zbilansowanej, odpowiednio dobranej diety.

Plastry na odchudzanie – co to takiego?

Dużo osób kupuje plastry na odchudzanie, np. Sliminzaer, które nasączone są naturalnymi składnikami, przenikającymi przez naskórek do organizmu. Takie informacje można znaleźć bynajmniej na stronie producenta. W ich składzie znajdują się ekstrakty z guarany i jagód acai, wyciąg z zielonej herbaty, pieprz Cayenne, kwas hydroksycytrynowy oraz L-karnityna. Ich działanie opisane jest na ww. stronie oraz w wypowiedziach osób, które stosowały plastry w czasie odchudzania. Wśród tych opinii można przeczytać m.in., że plastry Sliminazer ułatwiają zasypianie, dodają energii witalnej, hamują łaknienie i poprawiają metabolizm, wpływając pośrednio na spalanie tkanki tłuszczowej. Składniki aktywne uwalniają się stopniowo przez całą dobę do krwiobiegu, a plastry należy zmieniać co 12 godzin.

Czy plastry na odchudzanie można kupić w aptece? Niektóre tak, a inne, tak jak Sliminazer tylko na stronie producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *